O naszym biurze rachunkowym

Profit Biuro Rachunkowe jest prężnie rozwijającą się firmą o dużym doświadczeniu, którego głównym celem jest rzetelna, profesjonalna i kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa oraz kadrowa dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań swoich Klientów, po najbardziej konkurencyjnych cenach.

Obsługujemy zarówno małe, średnie jak i duże podmioty gospodarcze również o kapitale zagranicznym. Nasze usługi świadczymy w oparciu o Certyfikat Ministerstwa Finansów, a bezpieczeństwo współpracy gwarantuje podpisana polisa ubezpieczeniowa OC z PZU S.A.

Working for your PROFIT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego lub pozostawienia wiadomości w formularzu poniżej.

polisa OC w PZU

Bezpieczeństwo współpracy z nami gwarantuje podpisana polisa ubezpiecze-niowa Odpowiedzialności Cywilnej z PZU S.A.

Licencja Ministerstwa Finansów

Dawid Tabor to biegły rewident (13941), dyplomowany księgowy (1130), certyfikowany księgowy - licencja MF 56743/2012, EMBA, dr BA, ICV Absolwent Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - specjalizacja rachunkowość oraz Akademii Górniczo-Hutniczej - specjalizacja zarządzanie finansami przedsiębiorstw.

wieloletnie doświadczenie

Od 2008 roku związany z podmiotami zajmującymi się obsługą podatkową, rachunkową i badaniem sprawozdań finansowych. Współpracował z KPMG, PwC i Deloitte. Jego doświadczenie obejmuje przeprowadzenie licznych audytów finansowych i due diligence.Główny księgowy, dyrektor finansowy, prokurent w kilku dużych międzynarodowych firmach produkcyjnych w SSE Mielec.

BIURO RACHUNKOWE KSIĘGOWA MIELEC

Zespół księgowych Mielec

Zespół - Dawid Tabor

Więcej o zespole przeczytasz tutaj >>